Hallo, wij zijn het team van Henry Houser.

dots.png
volledig team 3_edited.jpg

Hendrik:

In de jaren '60 pionierde mijn grootmoeder als vastgoedmakelaar "avant la lettre".  In de voetsporen van mijn grootmoeder & ouders en met ruime ervaring op zak o.a. als bestuurder van een vastgoedgroep, bieden we jou op vandaag de geschikte dienstverlening bij de optimale aan- of verkoop van een woning, appartement, grond of investeringsgoed!

Eline:

Daarbij bieden we het beste van 2 werelden: Een sterk online verhaal in combinatie met een hyperpersoonlijke aanpak.  Elk huis of appartement verkopen of helpen aankopen al was het voor onze eigen familie, dit is de boodschap!

En dit doen we niet alleen! Maak hieronder kennis met ons ervaren team.

dots.png
Hendrik 1.jpeg

Hendrik Tanghe

zaakvoerder

0495.56.90.87

hendrik@henryhouser.be

vastgoedmakelaar BIV: 500914

dots.png
Eline 3.jpg

Eline Geers

zaakvoerder

0498.59.18.53

eline@henryhouser.be

backoffice

dots.png
Saskia 1.jpg

Saskia Bral

medewerkster

0800.17004

backoffice@henryhouser.be

backoffice

dots.png
Hilde 1.jpg

Hilde De Meulemeester

lokale partner regio Waregem

0474.63.16.16

hilde@henryhouser.be

vastgoedmakelaar BIV: 505463

dots.png
Christophe website.jpeg

Christophe De Boungne

lokale partner regio Antwerpen

0474.87.07.70

christophe@henryhouser.be

vastgoedmakelaar BIV: 503020

dots.png
Anne-Mie favoriet .jpg

Anne-Mie Lapeire

lokale partner regio Wevelgem

0473.99.42.55

anne-mie@henryhouser.be

vastgoedmakelaar BIV: 503666

dots.png
Nancy 1.jpg

Nancy Ryckaert

lokale partner regio Lokeren

0479.91.91.49

nancy@henryhouser.be

vastgoedmakelaar BIV: 514612

Laten we vrijblijvend kennismaken.

dots.png
Om welke reden wens je gecontacteerd te worden?

We hebben jouw gegevens goed ontvangen. Graag tot snel!